Împreună suntem mai puternici!

inspiresocial #trusemedicaleUcraina 🏥

🇺🇦 🇷🇴

😔 Din nefericire, efectele de până acum ale războiului din Ucraina se vor resimți pe termen lung. Acestea implică nevoi urgente ale celor afectați, iar una dintre cele principale, pentru cei rămași în țară, este cea de medicamente.

🏥 De aceea, am început proiectul #trusemedicaleUcraina prin care ne dorim să întindem o mână de ajutor, încercând să acoperim această nevoie esențială. Împreună cu o echipă de doctori din cadrul asociației noastre, vom pregăti truse medicale pentru a le trimite în Ucraina (acestea vor ajunge în Kiev, precum și în alte orașe afectate).

😇 Știm că putem realiza acest proiect doar cu ajutorul tău!
Dacă vrei să te implici, o poți face donând pentru trusele medicale, în conturile asociației noastre, sau folosind link-ul de mai jos:
https://inspiretm.org/medicamente-ucraina:

RO58BTRLRONCRT0532790901 (RON Banca Transilvania)
RO08BTRLEURCRT0532790901 (EUR Banca Transilvania)

Beneficiar: Asociatia Inspire Leaders.
La detalii, vă rugăm să scrieți: Med Ucraina.

Mulțumim!

https://www.facebook.com/105308701001805/posts/511801767019161/

Acest articol a fost publicat în Uncategorized. Pune un semn de carte cu legătura permanentă.